Endüstriyel Havalandirma ve Toz Toplama Sistemleri
KURUMSAL

ÖRS MAKİNA; 1986 yılından bu güne HVAC  sektöründe Tesisat Mühendisliği alanında; sistem tasarımından uygulamaya kadar tüm süreçleri başarıyla tamamlayan , satış sonrası servis ve  bakım hizmetleri ile de müşteriyle uzun süreli birliktelikler oluşturan, genç dinamik, yeniliklere açık ve çevreye saygılı bir firmadır.


Son yıllarda,küresel  ısınma ile tüm dünyada giderek artan çevre bilinci ve uluslar arası antlaşmalar gereği alınması zorunlu kılınan önlemler çerçevesinde, Endüstriyel Havalandırma , Gaz arıtımı ve Filtrasyon sektörü özel bir önem ve anlam kazanmıştır.Bu gelişmelere paralel olarak   ÖRS MAKİNA Toz  Toplama,Gaz Arıtım ve Filtrasyon cihazları, Pliseli  Kartuş Filtre üretimine girmiş ve kısa sürede adından övgüyle söz ettirmeyi başarmıştır. Uygulamaları arasında özellikle dökümhanelerde toz,gaz ve duman problemlerine yönelik sunduğu çözümler ön plana çıkmıştır. Bu sektöre yönelik Jet-Pulse filtreler,santrifüj fanlar,siklonlar ve yağ buharı filtreleri üretmektedir. Gaz arıtımı konularında da hizmet vermektedir.

 

ÖRS MAKİNA; üretim ve satış faaliyetlerini ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi çerçevesinde yürütmekte ve sürdürülebilir kalite için AR-GE çalışmalarına önem vermektedir.

Vizyonumuz

Uzmanlaştığımız her alanda ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslar arası alanda da sunduğumuz her hizmetin bilimselliği ve kalitesi ile ilklerin içinde ilkeli yer alan, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir kuruluş olmak...

Misyonumuz

Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir,çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet ve ürüne önem veren, çalışanların eğitim ihtiyaçlarına katkıda bulunan, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmak.